Pievienot savu uzņēmumu

Kolibri Grupa

Kolibri Grupa

Uzņēmuma apraksts

Piedāvājam iegādāties un iznomāt SUP (Stand Up Paddle) dēļus dēļus. Uzņēmums strādā ar Red Paddle Co produkciju, kas ir viens no pasaulē labākajiem piepūšamo SUP dēļu ražotājiem. Kolibri Grupa šo pakalpojumu Latvijā sāka piedāvāt no 2016. gada, bet Red Paddle Co zīmola aizsākumi meklējami 2008. gadā. Šobrīd šis zīmols ir viens no pazīstamākajiem SUP inventāra ražotājiem pasaulē.

Produkti un pakalpojumi

SUP dēļi, airi, pavadas un cits inventārs.

Pārdošanas un mārektings

Mūsu tirgus ir Latvijas iedzīvotāji.

Mērķa tirgi

Mūsu piedāvātie produkti un pakalpojumi ir piemēroti teju ikvienam Latvijas iedzīvotājam, neatkarīgi no vecuma vai sportiskās sagatavotības. Nodarbošanās ar SUP var būt lieliska atpūta kopā ar ģimeni, rehabilitācijas process pēc sporta traumām vai veids, kā vispusīgi uzlabot savu fizisko sagatavotību.

Kādus sadarbības partnerus meklējat

Piedāvājam pirkt vai īrēt SUP dēļus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. SUP dēļi var būt lieliska papildus izklaide viesu māju un kempingu apmeklētājiem, moderns un efektīvs aprīkojums sporta klubiem vai lieliska atrakcija uzņēmumu korporatīvajos pasākumos. Esam gatavi izskatīt dažādus sadarbības piedāvājumus un vienoties par izdevīgiem nosacījumiem.

Kontakti

Ansis Dobelis
t: +371 29618236
e-pasts: ansis@redpaddleco.lv
Mājas lapa: http://redpaddleco.com/lv/
Facebook: https://www.facebook.com/RedPaddleCoLV/
Atpakaļ