Pievienot savu uzņēmumu

SIA OnPlate

SIA OnPlate

Uzņēmuma apraksts

Mēs esam 100% Latvijas uzņēmums SIA “OnPlate”, kas radies 2014. gada septembrī, pēc ilgas un kārtīgas plānošanas, tas tika izlolots mūsu rokām kā bērns ar lielu mīlestību, gādību, darbu un prieku. Tagad mēs esam gatavas padalīties ar Jums piedāvājot šo produktu, kas ir ilga darba, zināšanu un pieredzes rezultāts.
Viss sākas ar ideju…
Strādājot vairākus gadus ar pacientiem kā uztura speciālistes, saskārāmies ar problēmu – cilvēkiem ir grūti īstenot konsultāciju laikā saņemtos norādījumus ikdienā. Iemesli tam ir dažādi, bet, galvenokārt, mums visiem trūkst reālas palīdzības ikdienā, tāda lieta, ko mēs varētu izmantot katru dienu, jo teorētiskās zināšanas ir viens, bet bieži vien līdz to pielietošanai ikdienā trūkst laika, vēlmes un iespējas. Stāstot par pilnvērtīgu uzturu un tā ietekmi uz cilvēka veselību, bieži vien pielietojām tā saucamā ”šķīvja principu”, zīmējot to pacientiem uz lapiņas. Vienā no šādām reizēm radās ideja, ka būtu lieliski, ja cilvēkam būtu šāds šķīvis mājās uz galda, tāds, kurā ne tikai likt ēdienu, bet tāds ,kurš māca kā to darīt pareizi, un tāds kurš ikdienā palīdz ēst veselīgāk un dod rezultātus Tā radās veselīga uztura šķīvis OnPlate!

Produkti un pakalpojumi

VESELĪGA UZTURA ŠĶĪVIS ONPLATE
Izstrādāts pēc uztura zinātnes pamatnostādnēm, lai palīdzētu Jums ēst veselīgi un samazināt svaru! Šo produktu esam izveidojušas Mēs – pieredzējušas uztura speciālistes, kas ikdienas praksē konsultē pacientus ar svara un veselības problēmām.
Šis šķīvis ir ar speciāliem iedalījumiem, noteiktās daļas atspoguļo atsevišķas uzturvielu grupas, turklāt iedalījums nodrošina optimālu porcijas lielumu.

Produkta komplektā ietilpst diētas šķīvis OnPlate, ēdienkartes piemērs, ko var izmantot kā paraugu, un ieteicamo produktu sarakstu ar iedalījumu šķīvja lietošanai ilgtermiņā.

Diētas šķīvis OnPlate ir konkrēts risinājums, kas Jums palīdzēs:

Iegūt un saglabāt veselīgu svaru
Veikt pareizo izvēli no katras produktu grupas
Uzņemt uzturu ar augstu uzturvērtību
Iekļauties dienā ieteicamo kaloriju daudzumā

ONPLATE PAKALPOJUMI:
• Uztura bagātinātāju, medicīnas ierīču, sporta uztura, diētiskas pārtikas, reģistrācija un pārreģistrācija
• Ēdienkartes kalkulācijas sastādīšana
• Lekciju, semināru un interaktīvu nodarbību vadīšana
• Pasākumu, konferenču, semināru organizācija veselības jomā

Pārdošanas un mārektings

Veselīga uztura šķīvis OnPlate ir jauns un potenciāls produkts atvērts visdažādākajām iespējām, vistrakākajām idejām! Šobrīd OnPLATE šķīvjus var iegādāties gandrīz katrā Latvijas pilsētā.

Pakalpojumus sniedzam visā Latvijas teritorijā!

Mērķa tirgi

Visur kur iespējams

Kādus sadarbības partnerus meklējat

Produktiem: izplatītājus ārvalstīs

Pakalpojumiem: Latvijas uzņēmumi, pašvaldības, valsts iestādes

Kontakti

KONTAKTI
ZVANI MUMS
Līga Тālr: 26176117
Tatjana Tālr. 29438866

RAKSTI MUMS
liga@onplate.lv
tatjana@onplate.lv
Atpakaļ